شرایط خدمات

نوشته شده توسط منصور ملانقی زاده on .

قوانین:

شرايط و ضوابط سرويس‌هاي فرانت هاست
اين تعهدنامه به منزله‌ي قرارداد ميان فرانت هاست و مشتريان سرويس ميزباني بوده و استفاده از سرويس‌هاي هاست فرانت هاست به معني مطالعه‌ي کامل و تأييد مفاد اين تعهدنامه مي‌باشد. شما به عنوان مشتري سرويس‌هاي ميزباني، از سرويس‌هاي فرانت هاست به تنهايي استفاده مي‌کنيد و در صورتي که آن‌ها را به شخص يا اشخاص ديگري بدهيد، مسئوليت آن به عهده شما خواهد بود و آن شخص يا اشخاص مي‌بايستي مفاد اين تعهدنامه را رعايت کنند.
استفاده از منابع
1. سرويس ميزباني به نيت ايجاد فضايي جهت بارگزاري اطلاعات و فايل‌هاي کاربران جهت انتشار وب‌سايت به کاربران تعلق مي‌گيرد.
2. سرويس‌هاي ميزباني نامحدود، فضا و پهناي باند نامحدود جهت سايت‌هايي با محتواي غير از دانلود / آپلود سنتر فراهم مي‌آورد. براي سايت‌هايي که هدف اصلي آن‌ها بارگيري و بارگزاري فايل‌هاي صوتي، تصويري و ... مي‌باشد، فرانت هاست اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد که پهناي باند سرويس مورد نظر را به ماهانه 20 گيگابايت کاهش دهد.
3. شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت هفتگی، ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا یک هفته نگهداری خواهد شد. نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی ms sql server بصورت هفتگی گرفته می شود و یک هفته نگهداری می شود. شرکت تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.
توجه: به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
مصارف ممنوع
1. عدم رعايت قوانين جمهوري اسلامي، قوانين بين‌المللي و منطقه‌اي
2. قصد توهين يا نتيجه‌ي موهن به اقليت‌ها
3. مصارف پورنوگرافيک و خشونت‌آميز
4. ايجاد افتراق جنسي، مذهبي، نژادي، ملي و ....
5. ايجاد و يا ارسال هرزنامه (spam) يا تبليغات غيرقانوني به هر شکل
6. استفاده‌ي عمدي از ويروس، تروجان، نرم‌افزار جاسوسي، نرم‌افزار مخرب، کدهاي مشکوک ويا امثالهم جهت نفوذ يا تخريب نرم‌افزار يا سخت‌افزار ديگران
7. استفاده‌ي بيش از منابع سرور(CPU, RAM, Space, Bandwidth) . موارد بسياري ممکن است باعث شوند سايت شما از اين حد فراتر رود؛ از جمله استفاده از CGI Scriptهاي خاص، فعاليت‌هاي خاص تحت FTP يا HTTP يا ....
8. اجراي فرامين و فعاليت‌هاي سنگين تحت سرور ويا برنامه‌هاي کمکي مانند IRCd.
9. اجراي هرگونه Web Spider يا Indexer مانند GoogleCash و AdSpy
10. اجراي هرگونه برنامه مشابه Internet Relay Chat
11. اجراي هرگونه برنامه، کلاينت يا ترکر تورنت. شما مي‌توانيد به اين منابع در سايت‌هاي ديگر روي سايت خودتان لينک بدهيد، ولي ميزباني آن‌ها روي هاست شما ممنوع است.
12. شرکت در هرگونه فعاليت اشتراک فايل يا peer-to-peer
13. راه‌اندازي سرور بازي (Game Server)
14. اجراي هرگونه فعاليت cron خارج از کنترل پنل هاست
15. اجراي برنامه ويا سايت پراکسي
16. استفاده از هاست به عنوان remote file hosting
17. استفاده از فضاي هاست به عنوان محل بک‌آپ سايت(هاي) ديگر تعليق و قطع در صورت مشاهده‌ي هر يک از موارد بالا از سوي کاربر، فرانت هاست حق تعليق سرويس ميزباني يا قطع کامل سرويس با يا بدون اطلاع قبلي را براي خود محفوظ مي‌دارد. لازم به ذکر است که قطع سرويس به صورت کامل فقط در صورت تکرار تخلف از سوي کاربر انجام مي‌گيرد.
گارانتي
1. سرويس‌هاي هاستينگ فرانت هاست داراي گارانتي برگشت پول قطعي به مدت 20 روز مي‌باشد. لازم به ذکر است که اين گارانتي شامل هزينه‌ي ثبت دامنه نمي‌شود.
2. در صورتي که مشتري بخواهد از گارانتي برگشت پول 20 روزه استفاده کند، مي‌بايستي پيش از پايان موعد 20 روز، مراتب را با ارسال يک درخواست پشتيباني اطلاع دهد. مبلغ سرويس با کسر کارمزد بانکي انتقال وجه (در صورت وجود) و کارمزد پرداخت از طريق دروازه‌هاي بانکي اينترنتي (در صورت وجود) حداکثر پس از 1 روز کاري به حساب مشتري واريز مي‌گردد.
3. پس از مدت 20 روزه‌ي گارانتي برگشت پول، در صورتي که کاربر به دلايلي غير از ضعف سرويس(هاي) ارائه شده توسط فرانت هاست نخواهد از سرويس خود استفاده و هزينه‌ي سرويس را پس بگيرد، شرکت، 50% از هزينه‌ي باقي مدت سرويس کاربر را به وي بازگردانده و سرويس وي را قطع خواهد کرد. و در صورتي که کاربر به دليل ضعف خدمات ما(به استناد مدرک)، نخواهد از سرويس خود استفاده کند کل مبلغ روزهاي باقي مانده‌ي سرويس به وي عودت خواهد شد.
تحريم
با توجه به مسأله‌ي تحريم اقتصادي شرکت‌ها و سرويس‌دهندگان ايراني از سوي جامعه‌ي سرمايه‌داري بين‌المللي، شرکت هيچ گونه تضميني بابت عدم تحريم سرويس‌هاي هاست و دامنه نداشته و در صورت وقوع تحريم، با اخذ هزينه‌اي توافقي از مشتري، تلاش خود را خواهد نمود تا سرويس مشتري را در اسرع وقت به يک شرکت ديگر منتقل نمايد.
تغييرات در اين تعهدنامه
فرانت هاست حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن شرايط و ضوابط فوق‌الذکر تغييرات ايجاد کند. شما موظف هستيد با مراجعه‌ي مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرويس خود را بنماييد. در غير اين‌صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.