طراحی حرفه ای وب سایت در فرانت هاست

 بعد از تحلیل و مهندسی نوبت به طراحی سایت می رسد ، طراحی وب سایت حرفه ای یک هنر، علم و تخصص می باشد که به وسیله کار تیمی حاصل می شود ، در فرانت هاست روند یک پروژه طراحی وب سایت و افراد دخیل در آن اینگونه تعریف می شوند :

خلاصه روند اجرای یک پروژه طراحی سایت :

تحلیل » زمانبندی » طراحی واسط گرافیکی » پیاده سازی واسط گرافیکی » برنامه نویسی » بارگذاری » تست»آموزش»پشتیبانی

 تحلیل گر :

فردی است خلاق که نسبت به فضای اینترنت ، تجارت الکترونیک ، روانشناسی رنگ ها ، موتورهای جستجو و نحوه رتبه دهی آنها، وب سایت های موفق و تاریخچه آنها و تعداد وب سایت موجود در فضای رقابتی ، اشراف کامل داشته و تحلیل و مهندسی وب سایت را بر عهده می گیرد. این فرد از آغاز تا پایان پروژه کارفرما را راهنمایی کرده و رابط وی با بخش های مختلف شرکت می باشد .

 مدیر فنی پروژه :

 فردی است که در برنامه نویسی متخصص است و از تمامی پروژه های در حال انجام اطلاعات کامل دارد. وظیفه این فرد نظارت ومدیریت فعالیت های عوامل اجرائی شرکت و انجام زمانبندی کاری آنها می باشد .

 واحد گرافیک :

عامل اجرائی بخش گرافیکی پروژه می باشد که به انواع نرم افزارهای گرافیکی تسلط کامل داشته و بر اساس تحلیلی که بر پایه سلیقه کارفرما صورت گرفته ، شمای کلی وب سایت را طراحی کرده و آن را در اختیار کارفرما قرار می دهد. کارفرما پس از مشاهده نمای وب سایت در صورتی که مطابق با تحلیل صورت گرفته بود آن را تائید و در غیر این صورت موارد و نکات لازم را یادآور می شود. این روند تا زمانی که نمای اولیه وب سایت مورد تایید و مطابق با خواسته کارفرما در زمان تحلیل نباشد تکرار شده و پس از آن وارد مرحله بعد می شود .

 واحد استاتیک :

عامل اجرائی بخش استاتیک پروژه می باشد  که در کد نویسی به زبانهای php, asp.net,  html ،css ، جاوا اسکریپت و سایر ابزارهای تمینگ تخصص داشته و نمای اولیه مورد تایید کارفرما را که در قالب عکس می باشد را پیاده سازی می کند .

برنامه نویس :

عامل اجرایی بخش اصلی برنامه نویسی وب سایت می باشد که در زمینه برنامه نویسی وب تخصص کامل داشته و حداقل تجربه برنامه نویسی10 وب سایت حرفه ای را قبل از استخدام در فرانت هاست در رزومه خود دارا می باشد . این فرد پس از اتمام پروژه و بار گذاری آن مدت زمانی را نیز به تست وب سایت اختصاص می دهد .

 تحویل کار و آموزش :

تحلیلگر که نسبت به خواسته های کارفرما اشراف کامل دارد پروژه را به وی تحویل داده و در طی یک جلسه آموزش مدیریت محتوای سایت را به صورت رایگان در یک جلسه  (برای شهرهای دیگر هزینه کامل بر عهده طرف قرار داد می باشد) برای کارفرما برگذار می کند .

 پشتیبانی :

بعد از تحویل مدیریت سایت به کارفرما، پشتیبانی سایت از مهمترین خدماتی است که فرانت هاست را از سایر همکاران خود متمایز کرده است. به دلیل ماهیت نوع خدمات در زمینه وب، شرکت فرانت هیچگاه کارفرمایان خود را تنها نگذاشته و پس از اتمام پروژه و تحویل آن به صورت پشتیبان در کنار کاربران است. پشتیبانی سایت در فرانت هاست شامل موارد زیر است :

 

  1. گارانتی :  عیب یابی و رفع عیب سیستم به مدت 6 ماه به صورت رایگان
  2. تکامل : ارتقای سیستم و ایجاد توانایی ها و قابلیت های جدید در قالب نیازهای جدید با عقد قرارداد توافقی
  3. تطبیق : تطبیق سیستم با تکنولوژی ها و محیط های جدید با عقد قرارداد توافقی
  4. پشتیبانی 24 ساعته واقعی از طریق سایت به صورت آنلاین ، ارسال تیکت (قسمت فنی، قسمت فروش،قسمت مشاوره ، قسمت عیب یابی ،و.....) ، تماس تلفنی